Vážený zákaznící, vážení obchodní partneři, rádi bychom vás tímto pozvali ve dnech 7. až 9. října na veletrh IT-SA v Norimberku v Neměcku.

CO: Veletrh IT-SA v Norimberku
KDY: 7 až 9. října 2014
KDE: Hala 12.0, Stánek 606


Safetica Technologies bude ve dnech 7. - 9. října 2014 na veletrhu IT-SA, který se věnuje bezpečnosti informačních a komunikačních systémů. Rádi vás uvidíme na našem stánku, kde bude k dispozici náš tým, nová verze Safetica 5.5 a možnost dozvědět se více o DLP (Data Loss Protection), interních i externích nebezpečích, šifrování, ochraně dat, úspoře nákladů a dalších tématech. Na stánku bude i náš německý partner ProtectONE.

Pro naše obchodní partnery i zákazníky můžeme zajistit volnou jednodenní vstupenku pro případ, že si s námi předem domluvíte schůzku na stánku. Ozvěte se nám na info@safetica.com ohledně detailů vaší návštěvy i získání volné vstupenky.

Těšíme se na vás v Norimberku,

Safetica Technologies

Autor
Safetica team

Další články

Máme 5hvězdičkovou podporu!

Výběr správného řešení pro ochranu dat před únikem (DLP) a vnitřními hrozbami je jenom začátek. To, jak se vám bude se softwarem pracovat a jakou hodnotu vám přinese, závisí do značné míry na zákaznické podpoře. A my s hrdostí oznamujeme, že naše podpora je jedna z nejlepších na trhu!

Safetica na cestách

V posledních několika měsících navštívili naši kolegové ze Safetica stávající i potenciální partnery v Evropě a na Floridě.